HYGIENICKÁ PRAVIDLA

1.09.2020 (13:27)

HYGIENICKÁ PRAVIDLA

·         Před vstupem do budovy je nutná dezinfekce rukou (před každým vchodem do tříd bude dezinfekce k dispozici

·         Dítě bude přivádět i odvádět do mateřské školy vždy pouze 1 osoba

·         Doprovázející osoba se v prostorách MŠ bude pohybovat nezbytně nutnou dobu (předání a převzetí dítěte)

·         Dítě se v šatně převlékne a v  koupelně si umyje důkladně ruce mýdlem (za doprovodu doprovázející osoby). Do třídy doprovázející osoba nevstupuje, u dveří třídy předá dítě p. učitelce

·         Každé ráno při vstupu do třídy bude p. učitelka dětem měřit teplotu (bezkontaktní teploměr). Při naměřené teplotě 37 a více, nepřijmeme dítě do MŠ.

·         Do MŠ nesmí vstoupit nikdo při podezření na možné příznaky COVID-19(zvýšená tělesná teplota, kašel, náhlá ztráta chuti a čichu, jiný příznak akutní infekce dýchacích cest)

·         Děti do MŠ NEBUDE doprovázet osoba s rizikovými faktory

·         Děti budou mít v šatní skřínce náhradní oblečení na zahradu.

·         Děti si nebudou nosit do školky ŽÁDNÉ hračky z domu.

·         Pokud dítě bude vykazovat některý z možných příznaků COVID 19, neprodleně budeme dítě izolovat do samostatné místnosti a budeme kontaktovat zákonné zástupce k okamžitému vyzvednutí dítěte. Ostatní děti umístíme do jiné části školky nebo na zahradu. Proběhne dezinfekce prostoru.