Výlet Sonnentor

10.04.2024 (07:17)

V úterý 16. 4. 2024 pojedou děti ze tříd Berušek a Mravenečků   Ve středu 17. 4. 2024 pojedou děti ze tříd Motýlků a Včeliček   do Čejkovic na exkurzi bylinkového ráje SONNENTOR.   Děti přiveďte do školky do ….

Pokyny pro úplatu 2016/2017

6.09.2016 (12:14)

Pokyny pro úplatu za předškolní vzdělávání (školkovné)

v Mateřské škole Moravská Nová Ves, okres Břeclav, příspěvková organizace:

Úplata za předškolní vzdělávání se platí do 15. dne stávajícího měsíce (tj. do 15. září za měsíc září).

Pro školní rok 2016/2017 je stanovena částka 300,- měsíčně - viz. vnitřní směrnice č. 15-2016 "Stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávání dítěte v mateřské škole".

Platby můžete zadávat přes účet, tj. bezhotovostně, nebo platit v hotovosti v kanceláři u paní účetní.

Termíny pro platby v hotovosti budou oznámeny na nástěnkách v šatnách /kolem 15. dne v měsíci/.

Hotovostní platby nahlaste prosím předem paní účetní Marákové.

Bezhotovostní platby provádějte příkazem k úhradě z Vašeho účtu do 8. dne v měsíci!!! (příkazy k úhradě zadává každý sám!!! - neprovádí se inkasem jako stravné).

Každé dítě má přidělen svůj variabilní symbol, který se mění každý školní rok.

Pokud si zadáváte trvalý příkaz, dejte si platnost příkazu jen do června 2017 /platba za červen 2017/.

Za provoz o prázdninách se platí alikvotní částka podle stanovené délky provozu v MŠ. Bude oznámeno dva měsíce předem.