Webinář pro rodiče z tornádových obcí -Co má umět budoucí prvňáček-

20.01.2022 (09:30)

Webinář pro rodiče z tornádových obcí- Co má umět budoucí prvňáček

Kde: v prostředí Microsoft Teams

Kdy: pondělí  24.1.2022 od 20:00 - 21:30 hodin

Webinář je určený všem rodičům budoucích prvňáčků a dětí s odkladem školní docházky, kteří se chtějí dozvědět, na jaké úrovni mají být rozvinuté klíčové kompetence dětí před nástupem do školy

Na co se můžete těšit:

§  Odpovím na otázky : Co je školní zralost a připravenost? Co to znamená, že je dítě školsky nezralé? Jak vypadá vyšetření školní zralosti v Pedagogicko –psychologické poradně?
Budeme hovořit o důležitých složkách školní zralosti, získáte představu o konkrétní úrovni znalostí a dovedností odpovídající zralému prvňáčkovi atd..
Ukážu Vám možnosti systematického rozvoje dílčích funkcí mozku
Naučím Vás rozcvičku pro lepší koordinaci mozkových hemisfér, vyzkoušíme si hry, které efektivně stimulují rozvoj předškoláka.

Webinář je pro rodiče z Lužic, Moravské Nové Vsi, Mikulčič, Hrušek a Hodonína a je ZDARMA.

Přihlásit se můžete buď přes simpleshop na fb stránce Závětří nebo na  napište na email alenavlkova@email.cz.

Délka webináře: 1,5 hodiny

Těším se na Vás  Mgr. Alena Vlková