Provoz v MŠ od 26. - 30. 10. 2020

25.10.2020 (22:48)

Provoz v MŠ od pondělí 26. – pátku 30. 10. 2020 bude ve dvou třídách.   Děti ze třídy MOTÝLKŮ budou ve třídě VČELIČEK.   Děti ze třídy MRAVENEČKŮ budou ve třídě BERUŠEK.   Pozor! 28 ….

Mravenečci

Ve třídě mravenečků je ve školním roce 2019/2020 zapsáno 28 dětí ve věku od 2,5 do 5 let z toho 16 chlapců a 12 děvčat. O děti se starají Mgr. Iva Bartoňová a Bc. Daniela Netopilíková.

Ve třídě jsou hrací kouty- s knížkami, kostky a auta, dramatický koutek, kuchyňka, manipulační hry, výtvarný koutek- kde si děti hrají, ale taktéž se učí novým věcem.

Každý den se scházíme v kroužku, kde se pozdravíme, povíme si, co nás čeká a procvičíme mluvidla v rámci logopedické chvilky. Zdravotní cvičení je nedílnou součástí dne.

S těmito mladšími dětmi upevňujeme základy sebeobsluhy a rozvíjíme jejich schopnosti a dovednosti.