Soutěž PEZ 2023

17.01.2023 (07:14)

Vážení rodiče,

naše MŠ se zapojila do výtvarné soutěže

"PEZ – SPORTUJEME RÁDI".

Téma sport a pohybová aktivita, které děti ztvárnily ve své společné výtvarné práci jsme odeslali do soutěže o hodnotné ceny.

Podpořte jejich snahu a hlasujte pro výtvarné dílo,

které vytvořily děti z naší mateřské školy!

Hlasování probíhá

od 16.1. – 13.2.2023 do 9:00 hod.

Hlasovat můžete z počítačů, tabletů i chytrých telefonů.

Jak hlasovat?

Všechna soutěžní díla jsou zveřejněna na webových stránkách www.pez.cz – pro školky - v galerii soutěžních obrázků, a to formou udělení svého hlasu pro vybranou mateřskou školu.

O jaké výhry soutěžíme?

1. místo

1 x Lego Duplo – základní kostky; 1 x Lego Duplo – základní deska;
1 x balanční padák – průměr 3,5 m 1 x dopravní semafor Klein;
1 x koberec Doprava 140 x 200 cm; 2 x duhový míč – průměr 23 cm

2. místo

1 x Lego Duplo – Stodola, traktor a zvířátka z farmy; 1 x koberec Safari 110 x 160 cm; 1 x balanční padák – průměr 3,5 m; 2 x duhový míč
průměr 23 cm